Objednávka orientačnej konzultácie

Často je ťažké veci jasne vidieť. Porozprávajme sa.

Súčasťou objednávky je:

  • Úvodný dotazník
  • 1 x 60-minútová konzultácia (online) v hodnote 96€
  • Jedinečná a osvedčená metodika a rámec koučovania
  • Ďalšie zdroje informácií a podpory (podľa potreby)
  • Jeden týždeň e-mailovej podpory po skončení konzultácie v hodnote 49€
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Mirka o svojej práci

"Mojím zámerom  je - viac než čokoľvek iné - pomôcť žene, aby sa spoznala, bez toho, aby som ja sama musela byť toho súčasťou, bez akejkoľvek knihy, ktorú treba naštudovať, bez zásahu čohokoľvek zvonka - som tu jednoducho nato, aby som ťa nasmerovala späť k tebe. Aby si sa mohla viac vnímať. Cítiť. Aby si pochopila, v čom spočíva tvoja vnútorná múdrosť a sila a ako s ňou pracovať. Ako na základe nej robiť rozhodnutia a tieto stelesňovať v každodennom živote.

Nie som tu, aby som bola tvojou učiteľkou.

Som tu, aby som bola tvojou život meniacou skúsenosťou."

Mnohokrát som sa pokúšala zmeniť veci vo svojom živote. Vždy to však bolo len na chvíľu. Mirka pre mňa vytvorila a udržala bezpečný priestor a poskytla nezaplatiteľnú oporu. Zažila som, čo znamená skutočná transformácia po prvý krát v živote.
Petra 36, alergologička
S Mirkou som pochopila mnohé a uvedomila si, že ak sa mi nepáčia veci, na ktoré sa pozerám, stačí zmeniť spôsob, akým sa pozerám. Mirka je stelesnením plného prijatia, prirodzenosti, láskavosti. Jej zmysel pre vcítenie sa snádˇani nie je z tohto sveta. Naučila ma milovať život presne taký, aký je. Ďakujem!
Ivana42, učiteľka
Jednou za čas se každý z nás potřebuje zastavit a ujasnit si kde je a co chce dál, nebo se prostě jen zbavit všech emocionálních vrstev, které se za léta nabalily a v tom je Mirka Tomaško nejlepší, co znám. Mě pomohla a rozhodne ji budu doporučovat každému, kdo to potřebuje a to jsme v podstate my všichni.
Barbora33, Project Purchaser

Potrebuješ sa na niečo opýtať? Nie je ti niečo jasné? Potrebuješ viac informácií?

Napíš mi na info@miroslavatomasko.sk alebo volaj/ píš na +49 176 52 62 62 36.

Som tu pre teba. Rada pomôžem.