Tento bezplatný program posielam priamo do tvojej emailovej schránky. Tu k nemu získaš okamžitý prístup.

Tento program je určený pre teba, ak...

  • Máš za sebou veľkú životnú zmenu - narodilo sa ti dieťa, prechádzaš krízou s partnerom alebo zažívaš náročné obdobie v kariére - a už ani nevieš, kto si.
  • V poslednej dobe máš veľa stresu - možno nepretržite pracuješ, alebo tvoje dieťa začalo chodiť do škôlky či školy a ty si nemala čas urobiť nič pre seba.
  • Uviazla si v staroslivosti o všetkých ostatných a na seba si nenájdeš nikdy čas. Začínaš pociťovať odpor, ale tiež sa cítiš sebecky ak si trochu času venuješ.
  • Nie si si istá, či máš vôbec energiu starať sa o seba. Zvládaš maximálne Facebook či seriál pri žehlení.

Urob prvý krok k sebe. Pridaj sa k nám a budeš SAMA SEBOU skôr, než sa ti dnes zdá reálne.

Bude to prebiehať takto...

Každý deň odo mňa dostaneš jeden krátky e-mail, ktorý ťa prevedie jednoduchým krokom.

Potrebuješ maximálne 15 minút alebo menej. Celý program sa nesie v duchu robenia malých krokov s veľkou láskou, a preto sa aj napriek jednoduchosti celého procesu úplne zmení tvoj pocit zo seba.

Presne tieto malé kroky robím aj ja, keď uviaznem v starej rutine robenia všetkeho pre všetkých. Prevedú ťa od pocitu prežívania k pocitu, že žiješ Život plný chuti.

Viem, je to až podozrivo jednoduché. A viem, že máš sotva čas sa osprchovať. Ale ak si venuješ 10 až 15 minút denne, počas nasledujúcich 10 dní, budeš sa cítiť ako nový človek. Sľubujem.

A priznám sa ti, ...

Keď sa mi v roku 2007 narodilo prvé z mojich troch detí, stratila som okrem pocitu slobody a spoločenskosti aj životnú iskru. 

Žili sme (a stále žijeme) ďaleko od rodiny. Môj partner bol 15-20 dní mesačne pracovne v zahraničí. Materstvu som venovala všetok čas. Vnímala som, ako sa všetky moje ostatné životné role a najlepšie časti môjho ja postupne strácajú.

Keď som sa po niekoľkých týždňoch rozhodla znovu pracovať, v snahe pochytať konce postrácaných nití, prepla som sa nevedomky do núdzového režimu. Išlo o to - prežiť.

Z presvedčenia som odmietala pomoc. Ctižiadostivo som to chcela zvládnuť celé sama. Dokázať sebe aj okoliu, že na to mám.

Mala som všetko, čo som si vždy myslela, že v živote chcem - vysokú riadiacu pozíciu, zdravé dieťa, vlastný dom so záhradou, partnera, viac než dostatok peňazí.

Napriek tomu som sa necítila šťastná, nehovoriac o pocite viny za to, že nemilujem svoj "vysnívaný" život.

Kde je moje kúzlo? Kde je radosť? Kde SOM JA?

Keď som sa začala stretávať so ženami, ktoré boli tiež novopečenými mamičkami, s hrôzou som zistila, že s podobnými pocitmi bojujeme všetky.

Rozhodla som sa preto niečo urobiť. Pre seba a všetky ženy - matky v mojom živote.

Prvé kroky, ktoré mne a mnohým ďalším ženám vtedy pomohli nájsť cestu k sebe, sa stali základom tohoto programu.

Začať môžeš už dnes večer. Prvý krok ti pošlem hneď. Celý program je zadarmo a zostane ti navždy.