Skúsenosti klientov

“V priebehu rokov som pracovala s mnohými ľuďmi. Nižšie uvádzam len niekoľko odvážnych jednotlivcov, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti z našej spolupráce. Ďakujem všetkým. Som hlboko vďačná za dôveru, ktorú do mňa vkladáte, a za všetky spôsoby, ktorým ste ma naučili. Navždy vďačná.”

Někdy se člověk prostě dostane do kouta a neví kudy kam, potřebuje postrčit, poradit, sám mít nějakého toho “praktika”, nebo řekněme průvodce v těchto vodách, protože i když jsme schopni poskytovat duševní očistu ostatním, pro sebe samou to ne vždy funguje bez nadhledu jiné osoby. Pro mě je touto osobou Mirka - vždycky mě tak nabije energií a odhodláním, že už mě žádná situace tolik nerozhodí, nebo minimálně umím identifikovat příčinu (a je to někdy tak náročné, umět ji definovat sama!). Mirka je totiž jak hurikán, který ve vašem životě zanechá jen ty pevné základy, na kterých se dá zdravý vztah (nejen) s dětmi stavět.
Jana Duco, Česko

"S Mirkou som pracovala online aj osobne za posledných 12 mesiacov. Jej práca je spočiatku náročná, veľmi intenzívna a trochu šok pre ego. Bez pridaného cukru a filozofovania. Vytiahne z vás aj to, o čom ste netušili, že tam je. Ale viete, že je to 100% pre váš vlastný prospech a jasnosť. Má nekonečnú trpezlivosť a jej prácu si neviem vynachváliť. Veľmi mi pomohla a bez jej vplyvu a podpory by som nebola tam, kde som dnes (na dobrom mieste). Je mojím osobným anjelom."

- LENA LUDWIG, Nemecko

Mirka aime profondément la vie, l’humanité, le divin. Elle a su se connecter à mes blessures, mes guerres intérieures, mes découragements, mais aussi à ma lumière, ma beauté, ma singularité… Avec exigence, avec délicatesse, avec confiance, elle a soutenu ce bouillonnement intense mais confus qui ne savait pas comment avancer et exprimer sa créativité et ses talents. Grâce à son mentoring, je me sens passionnée, active, puissante, et remplie d’une immense gratitude ❤❤❤ (Mirka hlboko miluje život, ľudskosť, i ono božské. Dokázala sa napojiť na moje rany, moje vnútorné vojny, moje úzkosti, ale aj moje svetlo, moju krásu, moju jedinečnosť... S pevnosťou a zároveň s nesmiernou jemnosťou, s dôverou ma vyviedla z mojho intenzívneho vnútorného zmätku, kvôli ktorému som nevedala, ako napredovať a prejavovať svoju kreativitu a talent. Vďaka jej mentoringu znovu cítim vášeň, som aktívna, silná a naplnená nesmiernou vďačnosťou).
Virginie Bied-Charreton, Francúzsko
Počas konzultácii s Mirkou som mala pocit, že sa poznáme už roky. Na každý telefonát s ňou som sa tešila, a aj keď mi nebolo najlepšie, po skončení hovoru som sa cítila ľahšie. Mirka nehecuje k výkonom, nedáva umelé a dobre znejúce formulky, ktoré zachránia, nezadáva nezmyselné prvoplánové úlohy. Venovala sa MNE a MOJIM potrebám, poskytla mi množstvo inšpirácie a láskavých postrčení skúsiť niečo nové. Pomohla mi zvládnuť strach a neistotu, pri dôležitom rozhodovaní. Mirka mi dala svoju 100% pozornosť, súcit, pochopenie a lásku. Robí svoju prácu srdcom a počas našej spolupráce bola plne ponorená v mojom svete a dokázala vytvoriť bezpečné prostredie na to, aby som sa mohla uvoľniť a otvoriť. Žiadna odpoveď nebola nesprávna a vsetko bolo dovolené. Jej schopnosť naladiť sa na mňa, počúvať a chápať súvislosti môjho prežívania, bola obdivuhodná. Mirka bola pre mňa neutíchajúcou podporou slovne aj energeticky a to nie len počas trvania našich telefonátov. Mirka, ďakujem Ti za podporu a láskyplnú náruč, ktorú som od Teba dostala a som veľmi šťastná, že si sa stala súčasťou môjho životného príbehu!
Veronika Brandtnerová, Slovensko

"Je ťažké opísať slovami, čo presne som zažil za 1,5 hodiny. Cítil som, ako sa otváram sile, ktorá bola známa a intenzívna. Mal som pocit, že sa rozplývam v sebe, ale zároveň akoby som zapol všetky vnemy v celom tele. NIKDY predtým som nič podobné necítil. Od seminára o emocionálnom uvoľnení a po rozhovore a niekoľkých konzultáciách s Mirkou sa pre mňa všetko zmenilo. Cítim v sebe život tak, ako nikdy predtým. Okrem ďalších významných zmien, ktoré ma deň čo deň približujú k hlboko uspokojivému životu. Ďakujem Mirka za všetku prácu, ktorú si odviedla."

- FILIP R., Chorvátsko

Mnohokrát som sa pokúšala zmeniť veci vo svojom živote. Vždy to však bolo len na chvíľu. Mirka pre mňa vytvorila a udržala bezpečný priestor a poskytla nevyčísliteľnú oporu. Mirka miluje svoju prácu, nikdy nepozerala na hodinky, ale na to, ako sa cítim. Išli sme spolu poriadne hlboko. Sama by som sa nikdy neodvážila ísť až tam. Som presvedčená, že práve vďaka tomu som zažila, čo znamená skutočná a trvalá transformácia po prvý krát v živote. Bola a je mi ochotne k dispozícii aj dlho potom, čo sme oficiálnu časť ukončili. Je pre mňa anjelom na telefóne. Som za ňu nekonečne vďačná.
Petra Vlach, Rakúsko
Jednou za čas se každý z nás potřebuje zastavit a ujasnit si kde je a co chce dál, nebo se prostě jen zbavit všech emocionálních vrstev, které se za léta nabalily a v tom je Mirka Tomaško nejlepší, co znám. Mě pomohla a rozhodne ji budu doporučovat každému, kdo to potřebuje a to jsme v podstate my všichni.
Barbora Štěpánová, Česko
"...in the process of sacrificing myself I allowed my own destruction. Working with Mirka made me realize how much my needs matter. How important it is not only for me, but my marriage and children to express what I want. That I deserve respect and that it begins with respecting myself. I so grateful for this experience for encouraging me to feel and express myslef fully. You made me feel valuable, respected and needed. Thank you so so much" /// (V procese sebaobetovania som dala priestor sebazničeniu. Spolupráca s Mirkou mi umožnila pochopiť, aké dôležité sú moje potreby. Aké dôležité je nielen pre mňa, ale aj pre moje manželstvo a deti vyjadrovať to, čo chcem. Že si zaslúžim rešpekt a že to začína rešpektovaním seba samej. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, ktorá mi pomohla naplno cítiť a vyjadrovať svoje myšlienky a emócie. Vďaka tebe, Mirka, vnímam svoju hodnotu, cítim sa rešpektovaná a potrebná. Veľká vďaka.)
Maria Laelia, Španielsko
Spolupráca s Mirkou mi umožnila prejsť procesom hľadania svojho vnútorného hlasu a skutočnej dôvery v to, čo mi hovorí moja intuícia. V momente, keď som podľa nej začal žiť, sa všetko zmenilo.
Andrea B., Dánsko