PRE ŽENY A MUŽOV NA HRANICI VYHORENIA, KTORÍ STAROSTLIVOSŤOU O INÝCH, ŽIVOTOM V KOMPROMISE A RIADENÍM SA PODĽA PRAVIDIEL NIEKOHO INÉHO STRATILI SAMI SEBA

_____________

Súkromný mentoring

Žijeme v dobe, kedy mužom chýba vedenie zdravými mužskými vzormi. Namiesto toho nasledujú chaotické príklady a komplikujú si tak vzťahy nielen so sebou, ale aj s opačným pohlavím. Tu vstupujem do príbehu prostredníctvom spätnej väzby, čím vytváram priestor na posilnenie tvojho vplyvu na svet.

Ženskosť je momentálne v hlboko kritickom stave. Väčšina žien sa bojí vlastnej sily. Chýba im pochopene, ako v sutočnosti funguje. Žena nie je prítomná vo svojom srdci ani tele, ani nie je spojená so svojou inteligenciou (intuíciou). Ženy vo väčšine prípadov prežijú celý svoj život bez toho, aby úplne dozreli. Namiesto toho žijú život v stave bolesti, smútku, túžby, nedôvery, zmätku, mučeníctva a detinskosti. Nikdy nezažijú dospelú, zrelú lásku. Nikdy nevyskúšajú, čo to znamená žiť, pracovať a tvoriť ako žena. Mojím zámerom v práci, ktorú robím so ženami, je zmeniť to.

PRE ŽENY A MUŽOV

_____________

Toto je moja mentorská práca s podpisom

Toto je 6-mesačný súkromný priestor na hlbokú vnútornú prácu.

Pätnásť 60 minútových hovorov. Rast a transformácia je nepretržitý a nikdy nekončiaci proces, ktorý si vyžaduje skutočné odhodlanie – tvoje aj moje. Toto je najintenzívnejšia možnosť mentorskej spolupráce a s veľkou pravdepodobnosťou jedna z najintenzívnejších skúseností tvojho života…

Individuálna konzultácia

250€

Tento individuálny 60-minútový rozhovor je skvelou príležitosťou porozprávať sa s Mirkou 1-1 a získať profesionálne vedenie, podporu a objasnenie celého radu tém. S čímkoľvek najviac zápasíš... prekvapivé, dramatické a dôležité zistenia alebo vývoj sú častým výsledkom tejto intenzívnej konzultácie, pretože pracujem nielen na mentálnej, ale aj emocionálnej, behaviorálnej, somatickej a podvedomej úrovni.  

"Spolupráca s Mirkou mi umožnila prejsť procesom hľadania svojho vnútorného hlasu a skutočnej dôvery v to, čo mi hovorí moja intuícia. V momente, keď som podľa nej začal žiť, sa všetko zmenilo."

- ANDREA B., Dánsko

Často kladené otázky

Máš ďalšie otázky? Neváhaj ma kontaktovať alebo si rezervuj svoj termín orientačnej konzulzácie.

PREČO PRACUJEŠ 1:1? PONÚKAŠ AJ SKUPINOVÉ PROGRAMY?

Jednoducho preto, lebo to funguje. Venovanie sa každému klientovi a vytvorenie bezpečného priestoru pre jeho rast je pre mňa dôležité. V práci 1:1 sa nemožno skrývať za skupinovú dynamiku. To znamená, že výsledok dosiahneš rýchlejšie, efektívnejšie a intenzívnejšie. Moje zameranie je len na teba a tvoj rast. Je pre mňa mimoriadne dôležité ísť do hĺbky a „vyčistiť všetky mŕtvoly z pivnice“. A to je možné len pri veľmi intímnej práci a vzťahu. Skupinový mentoring je úplne iná liga a mám ho v ponuke TU>>

AKÝ JE TVOJ ŠTÝL PRÁCE?

Odpoviem slovami klientov: "Mimoriadne ostrá, priama, rázna a neskutočne nežná, ľudska a súcitná zároveň." "MIRKA JE PRE MŇA STELESNENÍM LÁSKY, KTORÁ HÝBE CELÝM VESMÍROM, NIEKEDY SA STIAHNE DO ÚZADIA A DRŽÍ VŠETKY ČASTI POHROMADE A NIEKEDY VÁŠNIVO EXPLODUJE. TAKÉTO STRETNUTIE SA STANE RAZ ZA ŽIVOT. ZABUDLA SOM VŠETKO, ČO SOM VEDELA A SPOMENULA SI NA VŠETKO, ČO SOM ZABUDLA."

TRVÁ PROGRAM PRESNE 6 MESIACOV ALEBO SA HO DÁ SKRÁTIŤ, AK NAPR. RÝCHLO NAPREDUJEM?

Program trvá presne 6 mesiacov odo dňa zaplatenia. Cieľom je dôkladne prejsť všetkými fázami a témami, aby si klient uvedomil, aké presvedčenia si nesie z minulosti, čo ho dnes brzdí a ako dosiahnuť požadovaný výsledok. Je dôležité dôverovať procesu, je dôležité vytvoriť si dostatok času a priestoru na integráciu každého kroku.

MôŽEM SI REZERVOVAŤ ÚVODNÚ BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU?

V rámci individuálnych konzultácií momentálne bezplatné konzultácie neponúkam. Ak si však nie si istá/ý, ktorý typ spolupráce je pre teba ten pravý, neváhaj ma kontaktovať na miroslava@tomasko.cc a podeľ sa so mnou o nasledujúce informácie: - tvoje zámery pri rezervácii termínu - na čom chceš pracovať . Po posúdení tvojej žiadosti ti môžem odporučiť, aký typ podpory by bol pre teba momentálne najlepší. Vo väčšine prípadov považujem 60-minútový úvodný hovor za dobrý štartovací bod. Ak sa rozhodneš pre mentoringový program, náklady na úvodnú konzultáciu sa ti vrátia úpravou konečnej ceny programu a vstupná konzultácia bude tak pre teba bezplatná.

KOĽKO ĽUDÍ PRIJÍMAŠ DO MENTORINGOVÉHO PROGRAMU?

V danom čase pracujem len s malým počtom klientov. Aj keď presné číslo neexistuje, pretože počúvam seba a svoj rytmus. Do mentoringového programu vstupujem len s pár ľuďmi, ktorých si na základe úvodnej konzultácie starostlivo vyberám. Chcem, aby sme si boli istí, že si pripravená/ý; , je pre mňa dôležité, aby sme sa stretli energeticky aj na mentálnej úrovni.

AKÉ SÚ MOŽNOSTI PLATBY?

Mentoring sa platí v plnej výške pred prvou konzultáciou alebo V 6 mesačných platbách do 15. dňa v mesiaci. Prvá platba je pred začiatkom spoločnej práce, posledná platba pred poslednou konzultáciou. Po obdržaní platby spoločne definujeme deň a čas v týždni, ktorý bude naším spoločným časom. Je to pre nás oboch znamenie, že sa tomuto procesu venujeme naplno a zodpovedne, ale čo je ešte dôležitejšie, je to znamenie pre teba, že si odhodlaná/ý k zmene, ktorú chceš dosiahnuť.

PONÚKAŠ ZĽAVY?

Momentálne neponúkam žiadne zľavy na konzultácie ani semináre. Ak sa to kedykoľvek zmení, pravdepodobne to bude oznámené v mojom bulletine. Ak ešte nie si v zozname adresátov, môžeš sa zaregistrovať v dolnej časti tejto stránky. Ak totiž  zľavy ponúkam, je to výhradne pre členov mojej komunity, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

ČO PO PROGRAME?

Záleží. Máš nový cieľ? Máš pocit, že potrebuješ ďalšie kolo? Som ti k dispozícii pre pokračovanie v spolupráci, ako aj pre jemné postupné uvoľňovanie z mentorského vzťahu. Posledná 14. konzultácia sa venuje práve tejto téme a umožňuje ti pri rozhodovaní jasne počúvať samú/semého seba, ako aj plánovať všetko, čo bude nasledovať. Ide o to, aby si sa pri akejkoľvek variante cítil/a rovnako sebavedomo.

MÔŽEM SVOJE EXISTUJÚCE INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE ROZŠÍRIŤ NA MENTORSKÝ PROGRAM?

Určite.

ORIENTAČNÁ KONZULTÁCIA

REZERVUJ SI TU