Pripravované podujatia

Mirka sprostredkúva širokú škálu skupinových stretnutí, od intimných seminárov, cez skupinové mentoringové sedenia až po intuitívne pohybové kurzy. Vzhľadom na vysoký dopyt po súkromných stretnutiach s Mirkou je táto ponuka pre skupiny jedným z najrýchlejších a najdostupnejších spôsobov, ako získať podporu a vedenie priamo od Mirky, a to pravideľne.

Skupinový mentoring

20:30 - 21:30 CET

Jednohodinové skupinové stretnutie zamerané na objasnenie dôležitých životných tém a podporu zúčastnených žien v ich hlboko transformačných procesoch.

Pridaj sa k Mirke na tomto živom a interaktívnom online podujatí, ktoré bude zamerané na špecifické osobné vedenie a pomoc a podporu v ktorejkoľvek oblasti tvojho života.

Budeš mať príležitosť pýtať sa, hovoriť a zdieľať. Práca s telom na ukotvenie naučeného  a otvorená diskúsia na akúkoľvek tému sú prirodzenou súčasťou tohto skupinového mentoringu.

Intuitívny pohyb

20:30 - 21:30 CET

Chceš sa opäť cítiť spojená sama so sebou, silná a ženská? Ale cítiš sa uväznená vo svojej hlave a je pre teba ťažké dostať sa do tela a zmyslov?

Príď na hodinu intuitívneho pohybu. Táto vedená pohybová meditácia, určená výhradne ženám, ti pomôže dostať sa z hlavy a preniknúť do tvojho tela a srdca. Prebudíš v sebe energiu, o ktorej si ani nevedela, že existuje. Zbavíš sa nahromadených emócií a stresu.

Najhodnotnejším prínosom tejto hodiny je pocit bezpečnosti, ktorý ťa podporí pri vyjadrení svojho kompletného emocionálneho rozsahu ako nikdy doteraz.

Predstav si...

20:00 - 22:30 CET

2,5 hodinový seminár naživo.

Si pripravená na zmenu, ale starý prístup k plánovaniu u teba nefunguje? Na tomto seminári Miroslava Tomaško učí úplne nový spôsob tvorby vízií, ktorý je citlivý k traume, je založený na princípoch somatického prežívania a zároveň využíva prácu s telom na podporu toho, čo je zvyčajne veľmi mentálny proces.

Tento proces učila Mirka doteraz len svojich klientov v intímnej osobnej spolupráci. Je tak dôležitý, že sa rozhodla sprístupniť ho každej žene, ktorá je rozhodnutá stelesniť ženu, ktorou chcela vždy byť.