„Intuitívny pohyb, ktorý sa ťa chystám naučiť a do ktorého ťa zasvätím, je tým najmocnejším nástrojom na uvoľnenie nahromadených a zablokovaných emócií z tela a prebudenie a rozprúdenie energie, aký som kedy objavila počas mojich 20+ rokov praxe.“

Intuitívny pohyb

Pondelok, 18. decembra, 2023
20:30 - 21:30

Zmyselný pohybový zážitok, pri ktorom sa oslobodíme od okov choreografie skúmaním toho, čo nám robí dobre, namiesto toho, čo vyzerá dobre.

Naučíme sa vnímať telo, nechať sa viesť tým, čo aktuálne potrebuje a čoho sa potrebuje zbaviť, kam sa posunúť.

Prostredníctvom starostlivo zostavenej hudobnej vlny (od kmeňových až po popové melódie) preskúmaš svoj vzťah k zmyselnosti, vnútornej sile, ľahkosti a radosti.

Ak si ešte nezažila Intuitívny pohyb, vrelo odporúčam absolvovať túto hodinu so mnou a tiež si rozhodne nenechaj ujsť ochutnávku tohto jedinečného zážitku TU>>

Podrobnosti o hodine:

Cena: 15 € 0 €

Trvanie: 60minút (približne)

Miesto: Microsoft Teams  

Počet miest: 20

Ak by si chcela prejsť touto hodinou súkromne (nie v skupine), vrátane veľmi intenzívnej a do hĺbky idúcej konzultácie, klikni sem.

V cene:

- Úvod do praxe a moja osobná skúsenosť

- Vysvetlenie účinkov intuitívneho pohybu

- Podpora a vedenie počas praktickej pohybovej časti

- Tipy na podporu tvojej každodennej práce s telom, emóciami a mysľou

- Otázky a odpovede

*Dôležité informácie: Upozorňujem, že e-mail, ktorý uvedieš pri prihlásení sa je e-mail, na ktorý dostaneš podrobnosti o hodine, vrátane linku na MICROSOFT TEAMS MEETING. Ak ho nedostaneš do svojej doručenej pošty, skontroluj si priečinok so spamom. V prípade platenej hodiny, nie je možné vrátenie peňazí. Ak sa ti hodinu nepodarilo absolvovať, môžeš si svoj kredit preniesť do nasledujúcej živej hodiny.

Poznámka: Živé hodiny sú vždy jedinečné a ovplyvnené energiou v skupine, výberom hudby, aktuálnou situáciou. Preto je táto hodina vždy iná a odlišná od nahrávky INTUITÍVNY POHYB, vytvorenej a určenej na samostatnú prácu v pohodlí domova. Z tohto dôvodu nikdy neposielam záznam z hodiny. Musíš byť schopná zúčastniť sa naživo.
 

Skúsenosť novej klientky:

“Práve skončila moja prvá hodina s tebou. Sakra, do r*ti! (Prepáč, nemám slov).

Viac než 30 rokov som potláčala všetko. Držala som hubu a priblblo sa usmievala a nahovárala si, že je všetko v pohode, že to zvládnem, že sa mám dobre, že mám viac, než väčšina. Teda, poviem ti, riadna kravina! Skončila som s ovládaním sa v záujme "pokoja v rodine". Je koniec s väzením, do ktorého som samú sebe zatvorila.

Podarilo sa mi dnes uvoľniť toľko bolesti a dokonca aj nenávisti! Emócia, ktorú som si ani neuvedomovala, že ju nosím v sebe. Nečakala som, že to všetko dokážem zo seba vypustiť a uzavrieť. Ďakujem. Už sa neviem dočkať ďalšej hodiny."