Kurzy a programy

Sama sebou

Máš pocit, že na seba nemáš dostatok času? Máš za sebou veľkú životnú zmenu - narodilo sa ti dieťa, prechádzaš krízou s partnerom alebo zažívaš náročné obdobie v kariére - a už ani nevieš, kto si? Uviazla si v staroslivosti o všetkých ostatných a na seba si nenájdeš nikdy čas?

Počas nasledujúcich 10 dní ťa denne  prevediem jednoduchými krokmi, ktoré ti pomôžu spomaliť, vnímať vlastnú hodnotu a cítiť radosť každý deň - nech sa cítiš akokoľvek vyčerpaná, preťažená či stratená. 

Je to presne tých 10 krokov, ktoré pomohli mne dostať sa z najtemnejších období môjho života.

Životná úľava

Máš po krk šialeného životného tempa a neustálej zaneprázdnenosti? Túžiš po tom, mať sa jednoducho dobre a cítiš, že život je viac, než len každodenná rutina, povinnosti, stres a nekončiaca únava? Hľadáš inšpiráciu, ako si život nielen zjednodušiť, ale aj vytvárať presne podľa seba?

V tomto 4-týždňovom programe ti ukážem, že bez ohľadu nato, ako zaneprázdnená si, aj ty môžeš získať kontrolu nad svojimi dňami, zminimalizovať stres, nájsť pokoj, vyprázdniť si myseľ a lepšie spať.

Životná úľava ti pomôže urobiť niekoľko zmien v každodennom živote, ktoré položia dôležitý základ pre dlhodobú a trvalú zmenu.

* počet miest v programe je obmedzený. Takže ak ťa program Žiť ako žena oslovil, neváhaj a požiadaj o vstup. Po prijatí tvojej žiadosti sa spojíme telefonicky, aby sme sa uistili, že je vstup do programu to najlepšie pre teba. Tu sa dozvieš kopec dôležitých informácií, ktoré ti rozhodnutie vstúpiť výrazne uľahčia. 

Žiť ako žena

Intímny skupinový koučingový program pre harmonický a naplnený život ženy.

Jedinečná kombinácia osobného a skupinového koučingu, komunity, práce s telom a ženskej spirituality, meniaca život ženy na skutočný odraz jej jedinečnosti a všetkého, po čom túži.

Staň sa ženou s pevnou a vášnivou životnou silou, ktorá si sama seba váži a miluje natoľko, že sa nebojí hovoriť svoju pravdu, vyliečiť svoju minulosť a vzdať sa spôsobu myslenia, vzťahov, správnia i vecí, ktoré jej už neslúžia.

A výsledok? Žena so schopnosťou zapáliť svoj vnútorný oheň, kultivovať potešenie, radosť a prekypujúce zdravie, na všetkých úrovniach, s každým nádychom - žena žijúca život plný chuti.

 

Život plný chuti

Život plný chuti je bezpečným priestorom, kde nájdeš podporu a spojenie so spriaznenými dušami, po ktorom už dlho túžiš.

Na motiváciu k zmene často potrebujeme "budíček". Udalosti v predchádzajúcich rokoch neboli ničím iným.

Boli sme vyzvané klásť si otázky o tom, ako skutočne chceme žiť, ako pristupovať k svojmu zdraviu, ľuďom, ktorých milujeme, našej práci, domovom, k tomu, ako trávime čas.

Dovoľ si obklopiť sa podobne naladenými ženami a podporme sa navzájom pri vytváraní priestoru a času pre život plný chuti.